SSS

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

ArtistA Cephe Elemanlarını, sadece yeni inşa edilmekte olan binalarda mı kullanabilirim?
ArtistA Cephe Elemanlarını yeni inşa edilmekte olan binaların yanısıra, mevcut inşa edilmiş binalarınıza da yeni bir görüntü kazandırmak için kullanabilirsiniz.

Yeni inşa ettiğim binada ArtistA Cephe Elemanlarını kullanmak istiyorum; hangi aşamada size başvurmalıyım?
Bize ne kadar erken başvurursanız, o kadar iyi olur. Bazı tasarım kararlarınıza, müdahale ederek, ArtistA Cephe Elemanları uygulamanızı kolaylaştırabilir, maliyetlerinizi hafifletebilir, uygulama sürecini kısaltabiliriz.

ArtistA Cephe Elemanlarının, yeni bina uygulamalarında, uygulama süreci hangi aşamada başlar?
ArtistA Cephe Elemanları uygulaması, binanızda, mantolama ve sıva uygulamasından sonra başlar. Dış cephe boya uygulamasından önce gelir. Eğer cephede, prese tuğla, kotto veya başka bir kaplama malzemesinin yanısıra ArtistA Cephe Elemanlarını kullanmak istiyorsanız, özel detaylarımız için bizi arayınız.

ArtistA Cephe Elemanlarını, iç mekan uygulamalarında da kullanabilir miyim?
Elbette, ama ArtistA Cephe Elemanları, dış cephe uygulamaları için özel olarak geliştirilmiştir, iç mekanda kullanılabilecek daha uygun malzemeler vardır.

ArtistA Cephe Elemanlarının hammadesi nedir?
ArtistA Cephe Elemanlarında dolgu malzemesi olarak kalsid ve bağlayıcı malzeme olarak da polyester kullanılmaktadır. Bu iki ana maddenin yanısıra kimyasal reaksiyonları hızlandırıp, dış cephede malzemenin performansını arttırmak için diğer bazı kimyasallar da kullanılmaktadır. Bu konudaki Ar-Ge çalışmalarımız, sürekli devam etmektedir.

Mevcut profil portföyünüzde, hoşuma giden, ilgimi çeken bir şey bulamadım; benim için istediğim bir profil imal edebilir misiniz?
Mevcut profil tablomuzun yanısıra, sürekli yeni profiller geliştirilmektedir. Ancak siz yine de aradığınızı bulamadıysanız; sizin istediğiniz profilin model ve kalıbını yapabilir ve sizin için özel bir üretim yapabiliriz.

ArtistA Cephe Elemanları, binamın ısı izolasyonuna yardımcı olur mu?
ArtistA Cephe Elemanları, daha çok cepheyi boydan boya kaplamak yerine, mevzi kaplamalarla uygulanmaktadır. Malzemenin tasarım ve üretiminde, ısı izolasyonu işlevi, temel amaç değildir. Binanız için, izolasyon veya mantolama gerekiyorsa lütfen yaptırınız.

Siz de Artista Ekibine Katılın!